Czy dziecko ze wzmożonym napięciem mięśniowym szczepić?

Witam. Moja córeczka, na którą czekałam z mężem 8 lat, ma teraz 11 tygodni i problem - wzmożone napięcie które zauważył pediatra a potem stwierdził neurolog, jednak nie jest ono jakoś bardzo intensywne ale niestety dziecko napina mięśnie wyczuwalnie i zauważalnie.Neurolog zlecił szczepienie 5w1 pentaxim i ja już płaczę po nocach bo nie wiem czy lepiej troszkę porehabilitować dziecko czy od razu iść na szczepienie. Przepłakałam już wiele nocy bo jedno dziecko straciłam, proszę doradzić.

proszę panią proszę lepiej szczepić dziecko w poradni konsultacyjnej ds szczepień ochronnych w warszawie jeśli jest taki problem