Czy dziewczyna może zajść w ciąże?

Zaczęliśmy się z dziewczyną całować, po czym po chwili wyszedłem na dwór, a było zimno -18, by sobie ulżyć. Wytarłem członek chusteczką nawilżającą (możliwe, że rąk nie wytarłem do końca dobrze), a później wróciłem do samochodu i posiedziałem żeby się ogrzać i zaczęliśmy się znów całować. Wreszcie ona wyszła żeby zrobić siku i jeśli wytarła się to samą chusteczką.

Czy mogła zajść w ciążę? Gdy wróciła do samochodu zacząłem ja pieścić i wsadziłem palce do pochwy.
Dodam, że na 2 dzień miała miesiączkę (miesiączkę ma nieregularnie). Wczoraj mówiła mi, że ma mdłości i zbiera ją na wymioty. Czy to efekt ciąży?
Proszę o odpowiedź

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Nudności i wymioty mogą pojawić się dopiero po kilku tygodniach trwania ciąży. W opisanej przez Pana sytuacji może dojść do zapłodnienia, ale szansa jest bardzo bardzo niewielka. Plemniki w ciągu kilku minut "umierają" na zewnątrz organizmu. Ponadto miesiączka praktycznie wyklucza możliwość zaistnienia ciąży.

Pozdrawiam serdecznie!