Czy dziewica może zajść w ciążę podczas pettingu

Witam. Czy dziewica może zajść w ciążę podczas pettingu(od preejakulatu)? Czy ginekolog może sprawdzić, czy jest się w ciąży podczas badania? Sytuacja miała miejsce 11 tygodni temu, w międzyczasie miałam 3 okresy. 2 badania beta miały wynik poniżej jednej dziesiątej (2 dni po okresie).W jakim odstępie od okresu powinno wykonać się badania? Bolą mnie jajniki, pomimo braku głodu burczy mi w brzuchu, ciągle się stresuję, mam podwyższone ciśnienie, mam wrażenie, że podbrzusze mi urosło.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.