Czy dziwny zapach po zabiegu FESS może oznaczać, że mój nos się udrażnia?

Czy mam się niepokoić tym, że trzy dni po fess gdy już nos prawie jest drozby i nie leci z niego krew pojawił się dziwny zapach? Czy to oznacza, że nos się udraznia?

Pytaj operatora. Dziwne zapachy są jak coś się psuje. Może tam coś zostało, może należy po prostu oczyść nos ze strupów i skrzepów jak to dawniej się robiło za komuny?