Czy efekt ćwiczeń ABS się utrzyma?

Witam serdecznie! Otóż to ciekawi mnie pewna kwestia - mianowicie, czy jeśli po trzech miesiącach 8 minutowych ćwiczeń abs z Mel B wykonywanych codziennie zaprzestanę, czy efekty utrzymają się na stałe? Pragnę zaznaczyć, że zdrowo się odżywiam i spożywam ok. 1800 kcal dziennie. Jestem młodą osobą o wzroście 165 cm oraz wadze ok. 50 kg. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kamila Ziemann Dietetyka

Nie. Efekty sie nie utrzymaja. Trzeba podtrzymywac cwiczenia fizyczne dla ciaglego efektu, moze je Pani jedynie troche zmniejszyc np. cwiczyc co drugi dzien. Pozdrawiam, Kamila Ziemann

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Jeżeli utrzyma Pani aktywność fizyczną np. zacznie Pani jeździć wiosną na rowerze efekty się utrzymają. Pozdrawiam