Czy elektrowstrząsy pomagają na objawy schizofrenii?

Czy elektrowstrzasy pomagają na objawy pozytywne. Schizofrenii .Mam schizofrenię i dysocjacyjne zaburzenie ruchu , urojenia i głosy oraz problemy z chodzeniem psychiczne , biorę ruspolept ikwetaplex , nic nie pomagają , co robić , czy elektrowstrzasy by mi pomogły???? Chętnie bym spróbował .

Jeśli leki nie działają, warto porozmawiać ze swoim lekarzem i omówić inne możliwości. Często pomocna może się okazać zmiana leków lub modyfikacja leczenia, powinien jednak o tym zdecydować lekarz. Zachęcam do porozmawiania z nim i szczerości, bo współpraca i zaangażowanie w proces leczenia jest także bardzo ważna.