Czy epilepsję można leczyć operacyjnie?

Witam mam 29 lat i od 1olat choruje na epilepsje nabyta.Pierwszego ataku dostalam po porodzie syna mimo przyjmowania lekow tzn kepry 1500 rano i 1500wieczorem ataki sa nadal i to po 2 razy a nawet i wiecej bo doszly mi jeszcze calkiem niedawno tak zwane utraty swiadomosci to znaczy ze trace nagle kontakt z rzeczywistoscia.i te ostatnio zdazaja sie czesto.Moje pytanie jest takie czy epilepsje mozna leczyc operacyjnie jezeli leki nie pomagaja przez tyle lat przyjmowania??prosze o pomoc!C

Niekeidy rozważa się operacyjne leczenie padaczki, ale wymaga to precyzyjnego ustalenia wskazań. Neurolog powinien ustalić dalsze badania
Może inne obciążenia: hormonalne, nadciśnienie, cukrzyca, zaburzenia elektrolitowe???