Czy Esperal wchodzi w intekrakcję z Sulpirydem?

Witam, mam pytanie, od ponad 2 lat leczę depresję i stany lękowe lekiem sulpiryd, ale mam problem z akoholem, zdecydowałem się na wszycie esperalu, czy wchodzi on w onterakcje z sulpirydem?

Uzależnienia od alkoholu nie leczy się lekami, a każda osoba uzależniona od alkoholu ma mniejszą lub większą depresję. Jaki charakter ma depresja można będzie dopiero wtedy stwierdzić jak Pan zaprzestanie picia na dłużej. Jedyną skuteczną metodą leczenia uzależnienia jest odbycie programu psychoterapii uzależnień. Esperal nie leczy tylko straszy ale w poważniejszą interakcję z sulpirydem nie wchodzi. Takimi metodami nie wygrzebie się Pan z uzależnienia od alkoholu.