Czy Essensal Complex pomogą obniżyć ALT?

Witam czy Essensal Complex pomogą obniżyć alt bo mam zawyrzony a robiłem próby wątrobowe.USG w porządku.Brałem ost Esseliv Forte ale ten jest droszy od 1 i się pytam czy mogę brać ten Essensal tańszy by obniżyć alt?Proszę o pomoc czy kupie tanszego preparatu ma takie same działania i pomaga obniżyć alt w przypadku tych 2 wymienionych który jest lepszy.W aptece powiedziano mi że Essensal Complex działa tak samo jak droszy Esseliv Forte.Czy to prawda który mam wybrać?

Witam.
Moim zdaniem żaden.
Szkoda pieniędzy na tego typu preparaty, nie mają one praktycznie żadnego korzystnego wpływu na wątrobę.

Pozdrawiam
wizytylekarskie.org