Czy Euthyrox powinnam zażywać wieczorem?

Witam zażywam 1,5 tabletki euthyroxu 25 codziennie od kilku dni zażywam tabletki ozzion 40 mg,obie tabletki rano na czczo .Mam pytanie czy ozzion nie wpływa na złe wchłanianie się euthyroxu,bo przeczytałam w ulotce że ozzion należy do leków zobojętniających i ze może to wpływac na wchłanianie się euthyroxu.W takim razie jak powinnam zażywać te tabletki bo jak na razie euthyrox zażywam 0,5 godziny przez ozzion czy to wystarczy czy powinnam go zażywać wieczorem

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować eutyrox na czczo a ten drugi lek z grupy ipp 2 godziny po śniadaniu