Czy fakt, że jestem zdolny do jednego stosunku w ciągu dnia to powód do niepokoju?

Witam! Mam 30 lat i odkąd pamiętam jestem zdolny do tylko jednego stosunku w ciągu dnia ( raz na mniej więcej 24h), czy jest to powód do niepokoju, czy powinienem się gdzieś zbadać? Moja partnerka czasem narzeka że chciałaby "drugą rundę" jednak nie jestem w stanie się zebrać. Nawet ciężko mi samemu dojść dwa razy poprzez masturbację. Czy powodem tego może być zbyt częsta masturbacja "za młodu"? Pozdrawiam

Dzień dobry, jest to całkiem normalny objaw, proszę się tym nie niepokoić. Pana partnerka ma po prostu większe potrzeby, a Pan mniejsze. Warto o tym rozmawiać szczerze. Zmuszanie się do seksu zadziałałoby odwrotnie. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.