Czy Fevarin można łączyć z lekiem nasennym Polsen?

Dzień dobry Od dwóch miesięcy biorę lek fevarin w dawce 100 mg, rok temu odstawilem lek neuroleptyczny solian i seronil ( 3 lata temu miałem epizod psychotyczny i 1,5 roku brałem w/w leki po czym je odstawilem i przez rok uprawialem sport by wrócić do pierwotnej wagi i polepszyć funkcje poznawcze) , jednak po roku pojawił się niepokój , stany lękowe i lekarz przepisał mi lek fevarin, który biorę 2 miesiace, jednak mam problemy z zasypianiem, mam pytanie czy fevarin można łączyć z lekiem nasennym polsen. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zachęcałabym Pana do skonsultowania Pana wątpliwości z lekarzem prowadzącym Pana, który zna Pana.

Życzę Panu Szczęśliwego Nowego Roku!
irena.mielnik.madej@gmail.com