Czy Fibrotin jest skuteczny?

Witam mam pytanie odnosnie kapsulek o nazwie Fibrotin.Chcialabym zasiegnac informacji odnosnie tego preparatu czy jest skuteczny jesli chodzi o witaminy w nim zawarte.Ma wysoka zawartosc witaminy d3 i innych witamin z grupy b a jego cena w aptekach jest bardzo niska.Zastanawiam sie nad jego kupnem w celu uzupelnienia w organizmie witamin a szczegolnie chodzi mi o witamine d3 .Jest to najtanszy preparat na rynku o takim skladzie.

Lek. Tomasz Budlewski

najpierw proponuje oznaczyć poziom witaminy D3 a następnie odpowiednią suplementacje