Czy fT4 jest poza normą w stosunku do pozostałych badań?

Dzień dobry, W związku z rozbieżnymi informacjami od dwóch lekarzy, bardzo proszę o informację, czy fT4 jest poza normą w stosunku do pozostałych badań. FT3 - 3.98 pmol/L Norma 3,39 - 6,47 FT4 - 13.56 pmol/L Norma 10.29 - 21.88 TSH - 2.5 mlU/L Norma 0.3 - 3.6 Dodam, ze ciagle jest mi zimno mimo ciepłych dni, towarzysza mi wahania nastroju, mam świąd skory, włosy są przesuszone i wypadają, ciagle jestem zmęczona i śpiąca, mam opuchnięte kostki i palce, podkrążone oczy, szyja wygląda na powiększona (jednak usg tarczycy jednak niczego nie wykryło).

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki w normie konieczna kontrola i rozszerzenie diagnostyki proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego