Czy funkcjonowanie organizmu w chorobie Cushinga można porównać do funkcjonowania organizmu w przewlekłym stresie?

Czy funkcjonowanie organizmu w chorobie cushinga można porównać do funkcjonowania organizmu w przewlekłym stresie. Konsekwencje tu i tu są takie same? Proszę nie wstawiać tego pytania na forum bo tam nikt kompetentny mi nie udzieli odpowiedzi

Dzień Dobry Pani,

Szczególnie przewlekający się stres i nieumiejętność radzenia sobie z nim jest przyczyną niemalże wszystkich chorób.

Życzę Pani tego, czego najbardziej potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com