Czy ginekolog może nie zauważyć ciąży?

Mam taki problem: otóz miałam okres 15.08 w dni płodne w tym cyklu odbył się stosunek. 8.09 mialam krwawienie ale bardzo skąpe, wkładki mi wystarczały, trwało 5 dni, bez żadnych skrzepów, czysta krew. Wczoraj byłam u ginekogola ale przy zwykłym badaniu powiedzial ze wszystko jest w porzątku. Nie zapytałam go o ciąże.A jest możliwosć zebym w niej byla a ginekolog by tego nie zauważyl?Sa jakies nadzieje na to czy mam sobie to wybic z głowy?Dodam ze cykle mam nie regularne, biore luteine od16do25dc
KOBIETA ponad rok temu

to definitywnie rozwieje Pani wątpliwości.
stosowanie suplementacji II fazy cyklu progestagenem wymaga szerszego spojrzenia na zaburzenia hormonalne.