Czy głodzenie się i napady obżarstwa to bulimia?

Nie umiem jeść glodze się a za chwilę mam napad. Nie wymiotuje lecz ćwiczę mocno bardzo mocno i długo. Zachowuje się jak opetana nie myślę kiedy jem nawet nie wiem kiedy biorę to jedzenie. Jelita mi nie pracują. Czuję ze po woli cały organizm mi wysiada. Dzisiaj po raz pierwszy miałam ból z lewej strony pod zebrami i promieniowal az w barku. Boli aż do teraz. Czytałam że może to być chora trzustka i ze może to być przez bulimie.. Ale czy gdy nie wymiotuje mogę mieć bulimie?

Witam Panią. Ze względu na niepokojące objawy diagnoza nie powinna odbywać się na odległość (np. przez internet). Zachęcam Panią do bezpośredniej wizyty u lekarza rodzinnego, który po wstępnym wywiadzie i badaniu może Panią skierować na badania. Bardzo ważne jest zdiagnozowanie Pani zdrowia fizjologicznego (sama zauważa Pani nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu). Drugą drogą (równoległą) może być wizyta u psychologa, który pomoże Pani rozpoznać czy sposób odżywiania jest sposobem na regulowanie emocji. Dopiero wtedy będzie można myśleć o właściwych oddziaływaniach. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Nie ma możliwości zdiagnozować online.

Proszę nie czekać, a skorzystać z konsultacji z Poradni leczenia zaburzeń łaknienia (proszę sprawdzić dostępność w Pani miejscu zamieszkania).

Im szybciej, tym lepiej.
Zapraszam Panią do działania,

Irena Mielnik-Madej

Witam Panią.
Trudno jest stawiać tą drogą diagnozę, jednak w sposobie w jaki pisze Pani o jedzeniu i ćwiczeniach fizycznych, można się domyślać, że pełnią one jakąś formę zastępczą w poradzeniu sobie z emocjami.
Proszę udać się po pomoc do psychoterapeuty, który pomoże zrozumieć, co się z Panią dzieje i udzieli właściwej pomocy.

Pozdrawiam,
Agnieszka Dymska.
Psycholog, psychoterapeuta.
www.pomocpsychologa.pl