Czy gorączka przy jelitówce jest normalna?

Mój syn ma 7 lat w szkole panuje silna grypa jelitowa syn skarżył się na bóle brzucha w szkole , wieczorem doszła goraczka w dzień znikala a na noc znowu się pojawiała i tak przez 3 noce bez zadnych innych objawów, je posiłki ale w mniejszych ilościach czy powinnam się martwić? Dodam że był szczepiony na rotawirusy. Mnie też chyba dopadła ponieważ miałam rozwolnienie ale tylko dwa razy i czuje dziwnie na żołądku, moje pytanie czy to normalne z ta goraczka

dobrze podać enterol 250 2 x 1 saszetka, orsalit płyn nawadniający ze 3 szklanki, docoflor 30 2 x 1 saszetka z 5 dni wszystko bez recepty