Czy Groprinosin można łączyć z Ibupromem?

Witam, Byłam u lekarza i okazało się, że mam grypę. Przepisał mi groprinosin, jednak zapomniałam się go spytać czy mogę go łączyć z ibupromem. Także chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli zachorowałam we wtorek po południu, to czy jest szansa na wyzdrowienie do soboty? Miałam jechać do Norwegii i nie chcę, żeby bilety przepadły. Pozdrawiam

grypa może mieć poważne powikłania jeśli nie zostanie odpowiednio wyleczona, jednak nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo każdy organizm jest inny i w innym czasie dochodzi do zdrowia.