Czy grzybicę stóp można wyleczyć skutecznie?

czy grzybicę stup można wyleczyć skutecznie kiedyś przyjmowałam leki doustnie przez ok.3 mies.po ich odstawieniu przez lekarza grzybica wróciła Grażyna

Tak grzybice mozna skutecznie wyleczyc. Warto jednak pamietac o czynnikach, ktore usposabiaja do jej powstawania, jak choroby internistyczne np. cukrzyca, nadpotliwosc stop, korzystanie z basenu bez odpowiedniego obuwia, itd. Eliminacja ww. czynnikow jest rownie wazna jak leczenie.