Czy guz mózgu może zagrażać dziecku?

Jestem po operacji guza mózgu (miałam wtedy 6 lat ), nie biorę żadnych leków, jestem zdrowa. Czy moja choroba z dzieciństwa może zagrozić dziecku? Czy to ma coś wspólnego?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeśli był to lity guz mózgu, będący najczęstszym litym nowotowrem złośliwym u dzieci, i usunięto go w całości, to nie ma powodów do niepokoju - ciąża ani dziecko nie są w żaden sposób zagrożone.

Pozdrawiam serdecznie!