Czy guz na nadnerczu jest powodem do zmartwień?

Guz w prawym nadnerczu. Ogniskoite 24x17 mm. Po kontraście wartość 36j.H do 60j. H i spada do 50j.H. Procentowa ocena wyplukiwania 83% co przemawia za łagodna zmiana. Guz jest do obserwacji. Czy faktycznie nie ma się czym martwić?

Lek. Michał Lenard

Tak, jak Pani napisała guz jest najprawdopodobniej łagodny. Trzeba będzie poddawać się regularnym kontrolom wg zaleceń Pani lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!