Czy guza nadnercza usuwa się operacyjnie?

witam, zdiagnozowano u mojej mamy guza nadnercza. W nadnerczu prawym owalna zmiana guzkowa 24x8mm o charakterze nietypowym dla gruczolaka, o cieniowaniu w fazie natywnej 30j.H.,ulegająca silnie wzmocnieniu po podaniu środka kontrastowego, ponadto torbiele nerek. Czy taki guz usuwa się operacyjnie?

Witam. To nie jest rozmowa na internet. Problemem musi zostać rozważony przez leczącego lekarza i podjęte muszą zostać stosowne do diagnozy decyzje.