Czy guzek nadnercza może być nowotworem?

Guzek nadnercza lewego z TK w sierpniu 18 x15mm w fazie natywnej około 14jH ,w fazie miąższowej 18jH w fazie opóźnionej po 10min 8jH .WSC nieprawidłowy .obniżony 25%.Nie spełnia kryteriów gruczolaka. Lekarze nie chcą na razie nic powiedzieć czekają na rezonans a ja mam złe przeczucia .Jestem matką 5 dzieci najmłodsze to bliźniaki 1.8 M przy porodzie powstały komplikacje i została usunięta macica bez jajników czy to mogło mieć wpływ na powstanie guzka .Jakie ewentualnie badania powinnam wykonać

Witam , niewiele moge powiedzieć na podstawie przesłanych danych , proszę pozostawać pod opieką onkologów prowadzących!!! z.żurawski