Czy guzek w piersi, który da się przesunąć to rak?

Witam, mam 20 lat. Zauważyłam (dwa dni przed miesiączką) w swojej lewej piersi guzka wielkości ziarnka grochu (może troszkę mniejszy). Jest on idealnie okrągły, da się go przesuwać palcami (ale nie da się go wcisnąć w głąb skóry). Jest twardy. Nie odczuwam żadnego bólu. Tabletki jakie biorę to: linea, falvit, magnez. Czy ten guzek może oznaczać raka? Badam sobie piersi średnio raz na dwa miesiące i wcześniej go nie było. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję. Lu

Witam serdecznie,

Młody wiek i opis guzka wskazują raczej na zmianę łagodną, ale polecam wizytę u ginekologa. Lekarz Panią zbada, wykona w razie potrzeby USG piersi i zaleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie