Czy guzek złośliwy i niezłośliwy różni się wyglądem podczas badania USG piersi?

Witam, mam 29 lat i podczas badania USG piersi wykryto u mnie 5 guzków. Są to gruczolakowłókniaki o różnej wielkości - od 5mm do 15mm. Pani doktor powiedziała mi, że nie są to guzki do chirurgicznego usunięcia. Mam po prostu co pół roku przychodzić i kontrolować to co się dzieje w moich piersiach. Mam w związku z tym 2 pytania: 1. Czy guzek złośliwy i niezłośliwy różni się wyglądem podczas badania USG? 2. Czy jest szansa, że te gruczolakowłókniaki same się wchłoną? Jeżeli to istotne, to dodam, że jeszcze nie rodziłam.

- z reguły tak i można je odróżnić w badaniu USG
2. Czy jest szansa, że te gruczolakowłókniaki same się wchłoną?
- raczej nie ma takiej możliwości, najwyżej pozostaną takie jakie są, ciąża i związane z nią wahania hormonalne mogą spowodować powiększenie się gruczolakowłókniaków