Czy guzki krwawiczne mogą boleć?

witam od roku krwawie z odbytu bylam u lekarza stwierdzil guzki krwawnicze w srodku ,bralam czopki ale nadal strasznie mnie boli odbyt krwawie i swedzi mnie ,mam tez czeste wyproznienia po kazdym jedzeniu ,czy guzki krwawnicze w srodku moga bolec?

Lek. Paweł Szadkowski

Ból może być jedynym z objawów guzków krwawniczych. Może pani udać się do chirurga ogólnego w celu zalecenia odpowiedniego leczenia. W pewnych sytuacjach klinicznych istnieje możliwość leczenia zabiegowego.