Czy guzy na nogach oznaczają raka?

Moj maz od ok 7 lat ma dziwne siniaczki na nogach, obecnie niektore zaczynaja tak jakby gnic tak to wyglada a jeden zrobil sie guzem. Nie chce isc do lekarza co to moze oznaczażc rak? Dodam ze oboje jego rodzicow zmarli na raka o maż ma 36 lat. Bardzo prosze o porade. Małgorzata

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Nie pozostaje nic innego, jak osobiste skonsultowanie, z Lekarzem pierwszego kontaktu (niepokojącego symptomu, występującego u Pani Męża) który zadecyduje o ewentualnym/optymalnym postępowaniu diagnostycznym.

Z mojej strony, chcę Pani powiedzieć, ze około 90 procent tego, o czym myślimy, po prostu nie wydarza się...

Gdyby zechciała Pani porozmawiać ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i pomyślności dla Pani i Męża!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605