Czy Helicobacter pylori może powodować wzdęcia, odbijanie i przelewanie w jelitach?

Witam. Czy helicobacter pylori Może dawać objawy takie jak wzdęcia, , odbijanie się, przelewanie w jelitach 24/h i gazy co parę minut? Proszę. O potwierdzenie lub zaprzeczenie, ponieważ odpowiedź proszę. Udać się do lekarza rodzinnego lub wykonać gastroskopie która będę miał nie długo nie jest dla mnie odpowiedzą od specjalisty prawdziwego proszę o Wyrozumiałość i żetelna odpowiedź gdyż za każde badanie muszę płacić. PS. Lekarz nie ma pojęcia lub udaje co to jest i twierdzi że nic mi nie jest.

Zakażenie Helicobacter pylori nie powoduje opisanych objawów. Bardzo często zakażenia przebiegają bezobjawowo.Czasem powodują objawy charakterystyczne dla choroby wrzodowej, czyli bóle w nadbrzuszu związane z jedzeniem, nadkwaśność i odbijania. Pana objawy sugerują złą pracę jelit, a te nie są atakowane bakterią Helicobacter jako że bakteria ta bytuje w kwaśnym środowisku żołądka lub dwunastnicy.W jelitach może być obecna, ale nie powoduje zmian chorobowych.