Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Helicobacter pylori może powodować wzdęcia, odbijanie i przelewanie w jelitach?

Witam. Czy helicobacter pylori Może dawać objawy takie jak wzdęcia, , odbijanie się, przelewanie w jelitach 24/h i gazy co parę minut? Proszę. O potwierdzenie lub zaprzeczenie, ponieważ odpowiedź proszę. Udać się do lekarza rodzinnego lub wykonać gastroskopie która będę miał nie długo nie jest dla mnie odpowiedzą od specjalisty prawdziwego proszę o Wyrozumiałość i żetelna odpowiedź gdyż za każde badanie muszę płacić. PS. Lekarz nie ma pojęcia lub udaje co to jest i twierdzi że nic mi nie jest.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 10 miesięcy temu

Diagnozowanie Helicobacter Pylori

Helicobacter Pylori to bakteria, która można zagnieździć się w przewodzie pokarmowym i wyrządzić niemałe szkody. Jak ją rozpoznać? Obejrzyj film i dowiedz się, jak można zdiagnozować obecność tej bakterii.

Zakażenie Helicobacter pylori nie powoduje opisanych objawów. Bardzo często zakażenia przebiegają bezobjawowo.Czasem powodują objawy charakterystyczne dla choroby wrzodowej, czyli bóle w nadbrzuszu związane z jedzeniem, nadkwaśność i odbijania. Pana objawy sugerują złą pracę jelit, a te nie są atakowane bakterią Helicobacter jako że bakteria ta bytuje w kwaśnym środowisku żołądka lub dwunastnicy.W jelitach może być obecna, ale nie powoduje zmian chorobowych.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety