Czy hipnoza i na mnie mogła zadziałać?

Witam, Czy jeżeli byłem świadkiem hipnozy magnetycznej i ludzie padali jak muchy to czy mogło to w jakiś sposób wpłynąć na moje zachowanie, odnieść się do wolnej woli itd. Byłem w pełni świadomy i nie padłem tylko przechodziłem obok hipnotyzera?

Ludzie w różny sposób reagują na sugestię i hipnozę. Jedni są na nie podatni, inni nie. Skoro zachował Pan świadomość i nie uległ hipnozie nie ma się czego obawiać, nie będzie miała ona żadnych skutków ubocznych.