Czy hipoglikemia reaktywna może oznaczać problem z kortyzolem?

Czy hipoglikemia reaktywna może oznaczać problem z kortyzolem? Hipo zdiagnozowano u mnie w teście 75g: Cukier 0 = 76,7; 1h=53, 2h=71,8, 3h=84,8 Insulina równomiernie rosła od 0 do 2h po 100% od poziomu 4,8. (wszystki wyniki krwi w tym TSH w normie) Ponieważ jestem klasycznym zmarzluchem, rano potrzebuję dłuższego rozbiegu, a w przeciągu roku schudłam ok 1,5-2kg z 50kg przy wzroście 160 (mniej jadam ponieważ szybko jestem syta), rodzina zasugerowała problem z kortyzolem. Jaka jest Państwa opin

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza diabetologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.