Czy hormony po ciąży się unormują?

Witam wydaje mi się że mam problem z hormonami, pół roku temu urodziłam dziecko prZez CC, kiedy dostałam pierwszą miesiaczke wsZystko się zaczęło, otóż dwa dni prZed miesiączka jest mi słabo i nie dobrze a kiedy dostaję miesiączke to jest dopiero masakra : zaslabiecia, nudności, zawroty głowy, nadmierna potliwosc, uderzenia gorąca, ogóle zle samopoczucie, miałam jeszcze przez 2-3 miesiące stany depresyjne ( ale to na szczęście minęło) byłam u ginekologa ale on kazał jeszcze czekać z tabletkami bo może samo się ureguluje. Moje pytanie jaki hormon może być zburzony i jakie powinnam zrobić badania krwi? Czy tak po ciąży czasem jest i czy to może minąć? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszytskim udać się do lekarza rodzinnego i wykonac podstawowe badania z krwi w tym takze tsh