Czy Hydroxyzinum Espefa można brać doraźnie?

Czy Hydroxyzinum Espefa można brać doraźnie? Zażywam ten lek z powodu nerwicy.. lekarz zalecił mi 1/4 tabletki dziennie.. są jednak dni gdy jestem spokojna.. czy ten lek należy brać regularnie, czy można w "lepsze" dni poniechać zażywania go??

Witam, jak najbardziej. Nie ma potrzeby regularnego zażywania tego leku. W lepsze dni można zrobić sobie przerwę, albo przyjąć lek wtedy, kiedy poczujemy, że stres nas przerasta.