Czy hypoechogeniczna, unaczyniona zmiana w piersi jest w stanie wchłonąć się sama?

Czy hypoechogeniczna,unaczyniona zmiana w piersi jest w stanie wchłonąć się sama? bez interwencji chirurga? Prosze o pilna odpowiedz :(

Witam. Hypoechogeniczna zmiana to jedynie określenie jak ta zmiana "wypada" na tle pozostałych tkanek. Decyduje badanie kliniczne, ocena danych z wywiadu oraz wyniki badań. Wchłonąć się może przykładowo krwiak. Konieczne jest niestety przebadanie i osobista wizyta ;)

Witam,
Ciężko ocenić bez badania klinicznego i samodzielnej oceny obrazu USG. Zapraszam na konsultację: 501784896.
pozdrawiam
dr n med Daniel Maliszewski