Czy implant sprawi, że będę słyszeć?

Dwa lata temu zachorowała na zapalenie ucha z wyciekiem ropnym i uszkodzeniem błednika. Nie słyszę na prawe ucho. Czy po założeniu implantu na który chciałabym sie zdecydowac na przewodnictwo kostne da mi możliwość słyszenia i rozumienia rozmów jak zdrowy człowiek.A może istnieje operacja którą umożliwi mi normalne słyszenia. Albo czy jest możliwość lub szansą że słuch sam powruci.

Nie znam Cię. Nie widzę Twoich badań słuchu. Implanty zakładamy z reguły przy obustronnej głuchocie. Gdzie mieszkasz? Przyjedź może z tymi badaniami?