Czy implant zęba nie jest mi potrzebny?

witam,nie posiadam w żuchwie szóstek,już od jakichś 15 lat, zęby 8-mki tak się zeszły jakby były siódemkami,i jedna z tych siódemek jest po leczeniu kanałowym powtórnym kilkakrotnie, pomimo ciągłego leczenia zbiera się ropa pod zębem co jest siedliskiem bakterii ....chciałabym go usunąć,i wstawić implant. Ostatnio rozmawiałam z panią stomatolog i ona stwierdziła, że na implant nie ma miejsca i jest mi on nie potrzebny..czy ona ma rację?

Najlepiej w takiej sytuacji udać się na konsultacje do lekarza, który miałby przeprowadzać zabieg implantacji na konsultacje. To on powinie po przeprowadzeniu odpowiednich badań ocenić możliwość leczenia implantologicznego.