Czy infekcje dróg moczowych mają wpływ na płodność?

Witam serdecznie,
od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia, 4 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, po tym czasie miesiączka wystąpiła po 34-35 dniach, poprzedzona 2-dniowymi plamieniami.
Natomiast w tym miesiącu plamienie zaczęło się w 29 dniu cyklu i trwa już 5 dni, ma postać brunatnego śluzu nie przypominającego miesiączki (bardzo delikatne), dodatkowo występuje delikatny ból piersi i podbrzusza. W 28 dniu cyklu robiony był test, który wyszedł negatywnie. Wspomnę, że często występuje zapalenie pęcherza, dzięki przemarzniętym stopom, a ostatni tydz. sporo stresu.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
plamienia przed miesiączką mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi pod postacią niewydolności ciałka żółtego. Może to prowadzić do problemów z utrzymaniem ciąży. Dlatego proponuję wizytę u ginekologa, celem wyjaśnienia przyczyny plamień. Wskazane jest wykonanie badań hormonalnych z krwi oraz USG narządu rodnego.
Pozdrawiam