Czy inny charakter okresu to objaw ciąży?

Zadałam już wcześniej pytanie na ten sam temat... Ale chciałam napisać swoje nowe sugestie. A mianowicie dostałam okres, który w moim przypadku był wymarzonym okresem. Dostałam go 31. dc, czyli 21 października i zakończył mi się dziś, czyli trwał 4 dni... Był słaby, zawsze co okres mnie zalewało i miałam bardzo silne bóle, nie do wytrzymania. Tu również wystąpiły bóle, ale górował ból w krzyżu... Dostałam go w dziwnej sytuacji, ponieważ w dzień miesiączki miałam jeszcze dużo białego śluzu, zaczęło się małe plamienie (krew+śluz) i później już zaczęła lecieć sama krew... co najlepsze, nie miałam żadnych upławów, sama czysta krew. Temperature w 1. dniu okresu miałam 36,8, a poniej 37,02... i tak jest do dziś... Piersi mnie nie bolą tak jak przed @, ale mam bolesne mrówienie, które mnie przeszywa od czasu do czasu... Nie robiłam jeszcze testu ale, mam zamiar zrobić go w tygodniu. Dla przypomnienia, mineło już 15 dni od stosunku, który odbył się w moje dni płodne, a mianowicie w ostatni dzień płodny.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Nie sądzę, aby była Pani w ciąży. Niewykluczone, że doszło do zapłodnienia i wczesnego poronienia (w takim przypadku pozytywny wynik testu będzie fałszywy, ponieważ poziom beta HCG jest podwyższony jeszcze przez jakiś czas po poronieniu!). Najprawdopodobniej jednak jest to "zwykła" miesiączka. Proszę zrobić test i w razie pozytywnego wyniku umówić się na wizytę u lekarza.

Pozdrawiam!