Czy IPL przy wykonaniu 7 zabiegów da oczekiwane rezultaty?

Moja twarz jest Non stop różowa a przy czynnikach takich jak stres, ciepło czerwona. Czy IPL przy wykonaniu 7 zabiegów da oczekiwane rezultaty i doczekam sie skory która w ogóle nie będzie różowa lub chociaż minimalnie zaróżowioną? I czy mniej będzie reagować na te czynniki?

Witam każdy ten zabieg daje dobre efekty wazne jest aby lekarz dobrze zdiagnozował stan skóry, dobrał odpowiednie leki i pielęgnację domową. Po zabiegu nalezy używać kremu z filtrem spf50 i wykonuje sie te zabiegi co 3-4 tygodnie.