Czy iść do lekarza po wyczuciu guzka w piersi?

witam w lewej piersi wyczułam guzka ( zgrubienie) słyszałam ze to normalne ze wiekszosc takich guzków jest niezłośliwa,, nie wiem czy isc do lekarza czy po prostu no normalne ze takie guzki są?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, tak jak Pani pisze dużo kobiet wyczuwa w guzki w piersiach i zwykle nie jest to nic groźnego jednak należy to zweryfikować.