Czy istniało ryzyko zajścia w ciążę?

Miesiączkuje średnio co 28-33 dni, po 4-5dni. Okres dostałam 27.10, przedostatniego dnia (30.10), doszło do zbliżenia, teoretycznie bez wytrysku w środku. Kolejną miesiączkę powinnam dostać mniej więcej na początku tygodnia (23-24.11), do tej pory brak. Piersi ok, śluz białawy, przezroczysty, jak białko. Dziwne uczucia co do brzucha. Do tego jestem przeziębiona - brałam polopiryny, fervexy i inne witaminy c by postawić się szybko na nogi. Czy istniało ryzyko zajścia w ciążę?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Owulacja następuje 14 dni przed miesiączką, dni płodne przypadają na 2 dni przed i po owulacją. Przy długości cyklu które Pani podała, ww. dni powinny być dniami niepłodnymi. Celem uzyskania pewności, polecam wykonać test ciążowy lub oznaczenie beta-hCG z krwi. Aby test był wiarygodny, należy wykonać go min. 8-12 dni po zbliżeniu.
z poważaniem
lek. Michał Kurek