Czy istnieją dożylne leki nowej generacji na schizofrenię?

Czy istnieją dożylne leki nowej generacji na schizofrenię i czy mają jakieś skutki uboczne?A jeśli tak to jakie to są leki?

Niestety, wszystkie leki mają skutki uboczne... W kwestii leków powina się Pani zgłosić do psychiatry. Rola opsychoterapii przy schizofrenii jest bardzo mocno ograniczona. Terapia może jedynie wspomagać działania farmakoterapii.