Czy istnieją jakieś domowe sposoby na rozpuszczenie niewielkich kamieni nerkowych?

Dzień dobry. Czy istnieją jakieś domowe sposoby na rozpuszczenie niewielkich kamieni nerkowych?

Jedynymi kamieniami, które można próbować rozpuścić są kamienie z kwasu moczowego, cystyny oraz ksantyny, a więc - badanie chemiczne kamienia! Pozdrawiam rh