Czy istnieją jakieś metody leczenia blizny wewnętrznej?

Witam, kilka miesięcy temu miałam wypadek, w wyniku którego doszło do uszkodzenia skóry i tkanek podskórnych na nodze. Obecnie w miejscu urazu tworzy się zagłębienie, widoczne zwłaszcza przy zginaniu kończyny. USG wykazało bliznę wewnętrzną, która naciąga tkanki. Czy istnieją jakieś metody leczenia takiej przypadłości?

Witam
Powinna sie Pani zgłosić do chirurga plastyka. Istńieje mozliwosc takiego podcięcie tworzącej sie blizny , aby uwolnić tkanki. Nie bedą sie wówczas nieestetyczne zaciagaly.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka