Czy istnieją leki na obniżenie popędu?

Witam ;) mam 20 lat masturbuję się codziennie ok 8 razy czy istnieją leki na obniżenie popędu? jeśli tak to czy mogę kupić bez recepty ? błagam proszę o pomoc ta nadmierna masturbacja przeszkadza mi w codziennym funkcjonowaniu spóźniam się przez to do szkoły i do pracy ;( jakieś kilka miesięcy temu chodziłem do psychologa opowiedziałem mu o swoim problemie z masturbacją.ale to nic nie pomogło,dalej to robię i bywają dni kiedy nie umiem przestać bardzo proszę o jakiś lek który obniży mój popęd

Dzień dobry.

Z postu można wnioskować, że masturbuje się Pan nie tyle ze względu na popęd, a w związku z nadmiernym napięciem nerwowym. Samo opowiedzenie o problemie psychologowi nie rozwiąże problemu. Pomóc może jego "przepracowanie". Sugerowałbym ponowny kontakt z psychologiem, albo seksuologiem.

Pozdrawiam.

Farmakoterapia nie będzie w Pana przypadku skuteczna. Wydaje się, że masturbacja ma podłoże nie tyle jako forma realizacji potrzeb seksualnych, lecz w ogóle jako forma odreagowywania napięć emocjonalnych i doświadczanych przez Pana trudności. Warto, aby Pan podjął konsultację u psychoterapeuty i rozpoczął psychoterapię.