Czy istnieją skuteczne sposoby powiększenia penisa?

Witam chciałbym powiekszyc penisa czy istnieją skuteczne sposoby? Czytałem o tabletkach Penidrol max i ma bardzo dużo opini pozytywnych. Czy on dziła i czy jest bezpieczny?

Z medycznego punktu widzenia nie istnieje żadna terapia farmakologiczna, której efektem miałoby być uzyskanie wydłużenia prącia. Wspomaganie sie Penidrolem max czy innym suplementem nie przyniesienie pożądanego przez Pana rezultatu w postawi wydłużenia członka.