Czy istnieją sposoby na zwiększenie wzrostu?

Witam mam pytanie może bardzo często pisane na tym forum ale nigdzie nie znalazłem dokładnej odpowiedzi zatem startuje do służb mundurowych i potrzebuje 1-2 cm wzrostu więcej niż posiadam niestety mierzenie odbywa się po dużym wysiłku fizycznym wiec efekt porannego zdrowego snu tych 2 cm więcej mi nie pomoże i mam pytanie czy istnieje jakiś sposób na uzyskaniu chociaż 1cm bo na ten 1cm jeszcze ujdzie(oczywiście nie biorę pod uwagę metody ilizarowej)może być inna byle bezpieczniejsza pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy po badaniubędzie można coś więcej powiedzieć