Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieją środki na obkurczenie migdałków?

Dzien dobry, corka 6 lat zachorowala 7 tygodni temu na menonukloze.Istre objawy minely corka czuje sie dobrze.Niestety migdalki boczne ma strasznie powiekszone nadal 3 migdal miala juz usuwany.Od 2 tyg.doszly straszne bezdechy.Laryngolog twierdzi ze jesli przez pare miesiecy sie nie zmniejsza bedzie musiala miec przycinane.Czy istnieja jakies srodku na obkurczenie migdalkow?Moze szybciej operowac strach w nocy straszny przy bezdechach.Czy wogule wskazane przy menonukleozie usuwanie?dziekuje zaod
KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu

Konsekwencje skrzywionej przegrody nosa

Skrzywiona przegroda nosowa to defekt, który może utrudniać codzienne funkcjonowanie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie mogą być skutki zdrowotne skrzywionej przegrody.

Wszelkie operacje w obrębie nosogardła skoro nie są pilne, czyli ze wskazań życiowych, wykonujemy w okresie zdrowia. Czyli po miesiącu od ostatniej infekcji ze stanem gorączkowym, po normalizacji OB i leukocytozy.Po przebytej mononukleozie zakażnej należy dodatkowo wykonać badania wydolności wątroby. Poznań to dobry ośrodek laryngologiczny, ale im lepszy ośrodek to tym mniej czasu maja doświadczeni lekarze na operowanie ludzii/ bo piszą prace naukowe/ czasami nie wiadomo po co i dla kogo? a operatywą zajmują się praktykanci,studenci itd..itp.. stąd czasami odrosty migdałków. Nie wiem?

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety