Czy istnieją szczepionki na nieustające bakteryjne zakażenia pochwy?

Od 3 lat cierpie na nieustajace bakteryjne zakazenia pochwy. Lekarze rozkladaja juz rece lecza mnie wg wykonanych antybiogramow z posiewu ale infekcja albo wcale nie mija albo za pare dni wraca spowrotem, dbam o higiene nie korzystam z basenow i ciagle jestem na probiotykach. Jestem juz wykonczona psychicznie nie wiem co robic i gdzie i w czym szukac pomocy:( prosze o porady moze sa jakies szczepionki?

Niestety szczepionek brak na tego typu dolegliwość.
Pytanie o partnera/partnerów seksualnych, którzy mogą być źródłem zakażeń lub proponuję zbadać się pod kątem zaburzeń odporności, cukrzycy, HIV

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska