Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieją tabletki na powiększenie i wypełnienie biustu?

Witam, chciałam zapytać, czy jednak jest możliwość takich tabletek, które powiększą biust, a nawet choć trochę wypełnią i po przestaniu brania tabletek (np. po roku), aby zostało coś z tego powiększenia
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, takie tabletki nie istnieją. Powiększenie biustu możliwe jest tylko chirurgicznie.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Działanie tabletek antykoncepcyjnych jest różne u różnych pacjentek. Nie ma preparatu który sprostałby Pani oczekiwaniom, a skutek i tak nie byłby długotrwały. Proponuję raczej wizytę u chirurga plastyka.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0

Nie nie ma takich . Polecam bezoperacyjną metodę powiększania i modelowania piersi Aquafilling. Jest to bardzo bezpieczna metoda,zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i nie pozostają blizny po zabiegu, okres rekonwaelscensji po zabiegu to 3-4 dni.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy